• Działania w roku szkolnym 2020-2021

• WSPÓLNE ŚNIADANIA
          O tym, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, wie każdy. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami od 14 września, spożywają wspólne śniadania na drugiej przerwie lekcyjnej. Wszyscy dbamy o to, aby nasze posiłki były różnorodne, a zarazem zdrowe.
          Wspólne śniadania przyczyniają się do większej integracji klasy, są też znakomitą okazją do wspólnych rozmów. Smacznego!  Zdjęcia w galerii Wspólne zdrowe śniadania.

AUTOEWALUACJA SPZ - 12-10-2020
          W dniu 12 października odbyła się w naszej szkole prezentacja autoewaluacji dwóch standardów Szkoły Promującej Zdrowie dla całej społeczności szkolnej: uczniów, przedstawicieli rodziców, pracowników niepedagogicznych i pedagogicznych. Zostały przedstawione wyniki, wnioski oraz zalecenia do dalszej pracy nad promocją zdrowia w naszej szkole.
          Zdjęcia w galerii Autoewaluacja programu Szkoły Promujacej Zdrowie 12-10-2020.

SZKOLENIE Z ZAKRESU 1 POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ 13-10-2020
          13 października gościliśmy w naszej szkole młodszego kapitana Straży Pożarnej w Bytowie. Jego wizyta miała na celu przeszkolenie naszych uczniów z pierwszej pomocy przedmedycznej. Wszyscy czynnie uczestniczyli w zajęciach i zgodnie stwierdzili, że dzięki szkoleniu czują się bardziej bezpieczni i będą potrafili w razie konieczności udzielić pomocy potrzebującym. A.P. Zdjęcia w galerii Szkolenie z zakresu I pomocy 13-10-2020.

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA - 7  kwietnia 2021r.
          W dniu 7 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia pod hasłem  "Budowanie sprawiedliwszego i zdrowszego świata dla wszystkich". Uczniowie naszej szkoły z tej okazji przygotowali plakaty, prezentacje i filmiki, jak według nich możemy przyczynić się do budowania lepszego świata. A.P.  Zdjęcia w galerii Szkoła Podstawowa w Jelonku (edupage.org)