Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gminny Konkurs "Mój Niepełnosprawny Przyjaciel".
Dnia 03.12.2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sierakowicach nastapiło rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego "Mój Niepełnosprawny Przyjaciel". Z naszej szkoły wzięło udział 14 uczniów. Laureatami konkursu zostali: II miejsce - Mateusz Mielewczyk kl. III; wyróżnienia - kl. I : Łukasz Piekarski, Laura Mielewczyk; kl. II : Natalia Szutenberg; kl. IV : Mateusz Wentowski.
Gratulujemy!
B.Cz.
