Dziś ogłoszono wyniki dwóch konkursów/ etap szkolny.
Pierwszy nosił nazwę ,,Ozdoba Bożonarodzeniowa -Anioł".
Wszystkie prace były przepiękne, a wybór bardzo trudny. Laureatami zostali:
Kategoria zerówki:
1. Marcelina
2. Cezary
3. Wiktor
Kategoria klas I-III
1. Julian
2. Marta
3. Julia
Kategoria klas IV-VII
1. Ewelina
2. Nadia
3. Wiktoria
Kategoria klas VII-VIII
1. Nikodem
Natomiast w Diecezjalnym Konkursie Biblijnym "Wyjście Izraelitów z Egiptu" w kategorii kl.IV-VI wzięło udział siedmioro uczniów.
Na etapie powiatowym naszą szkołę będą reprezentować Laura i Maksym z kl.V oraz Antonina z kl. VI. Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia!!!