Dzisiejsi rekordziści wykazali się ogromną wytrwałością i determinacją! W kategorii klas II i III rekord pobili Kornelia i Artur, ich czas wykonania zadania to 7 minut! Pierwszoklasiści również ,,dali czadu", wygrani to: Leon, Marcel, Olaf i Bartek. Natomiast w kategorii klas IV-VIII zwyciężyli: Laura, Ola, Krzysiu i Dominik, tu rekord wyniósł aż 10 minut Brawa dla wszystkich uczestników!
W październiku będziemy bić rekord w skakaniu na skakance.