Dziś w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Uczestnicy zachwycili jury swoją wrażliwością, interpretacją i odwagą sceniczną. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, a jury za ocenę występów. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.
Laureaci grupa wiekowa 3-4 latki:
I miejsce: Antoni
II miejsce: Dominik Kotłowski
III miejsce: Wiktoria
Laureaci grupa wiekowa 5-6:
I miejsce: Małgorzata Bronk
II miejsce: Rozalia Koszałka
III miejsce: Maksymilian Szewczyk
Wyróżnienie: Aleksander
Laureaci grupa wiekowa klasy I-III:
I miejsce: Marcelina Klasa
II miejsce: Nikola Szewczyk
III miejsce: Julian Spierewka
Wyróżnienie: Cezary Bulczak
