11 listopada 1918 r. zakończyła się I wojna światowa. Po 123 latach zaborów na mapy Europy i świata wróciło niepodległe i suwerenne Państwo Polskie.
Przedstawiciele naszej szkoły wzięli dzisiaj udział w gminnych obchodach tego święta i złożyli kwiaty przy pomniku Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej.