Reprezentanci naszej Szkoły wzięli dzisiaj udział w powiatowym konkursie wiedzy o Janie Pawle II: "102 Pytania na 102. Rocznicę Urodzin Jana Pawła II”.
Celem konkursu było przybliżenie życiorysu Karola Wojtyły, ukazanie Jana Pawła II jako wzorca osobowego i autorytetu dla młodzieży oraz uczczenie 102. rocznicy urodzin polskiego Świętego.
W bardzo zaciętej rywalizacji wzięło udział 68 uczniów z 15 szkół podstawowych naszego powiatu. Łukasz z klasy IV zdobył wyróżnienie i jesteśmy bardzo dumni!
Dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie Szkoły!