Przekazaliśmy dary dla Pomorskiego Hospicjum dla dzieci w Gdańsku. Dodatkowo uczniowie naszej szkoły przygotowali żonkile, które zostaną rozdane w tegorocznej akcji "Pola Nadziei". Bardzo dziękujemy z okazane wsparcie wszystkim uczniom i nauczycielom oraz zaangażowanie klasy VIII w organizację zbiórki.
#PCK#WOLONTARIAT
