SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
Działania w roku szkolnym 2020-2021
WSPÓLNE ŚNIADANIA - 14.09.2020
O tym, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, wie każdy. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami od 14 września, spożywają wspólne śniadania na drugiej przerwie lekcyjnej. Wszyscy dbamy o to, aby nasze posiłki były różnorodne, a zarazem zdrowe.
Wspólne śniadania przyczyniają się do większej integracji klasy, są też znakomitą okazją do wspólnych rozmów. Smacznego!AUTOEWALUACJA SPZ - 12-10-2020
W dniu 12 października odbyła się w naszej szkole prezentacja autoewaluacji dwóch standardów Szkoły Promującej Zdrowie dla całej społeczności szkolnej: uczniów, przedstawicieli rodziców, pracowników niepedagogicznych i pedagogicznych. Zostały przedstawione wyniki, wnioski oraz zalecenia do dalszej pracy nad promocją zdrowia w naszej szkole.SZKOLENIE Z ZAKRESU 1 POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ 13-10-2020
13 października gościliśmy w naszej szkole młodszego kapitana Straży Pożarnej w Bytowie. Jego wizyta miała na celu przeszkolenie naszych uczniów z pierwszej pomocy przedmedycznej. Wszyscy czynnie uczestniczyli w zajęciach i zgodnie stwierdzili, że dzięki szkoleniu czują się bardziej bezpieczni i będą potrafili w razie konieczności udzielić pomocy potrzebującym.Kampania społeczna " JA NIE WIDZĘ CIEBIE, TY ZOBACZ MNIE" -
DZIEŃ BABCI I DZIADKA -
ZABAWA KARNAWAŁOWA 11.02.2021r.
15.02.2021 - WALENTYNKI
21.03.2021 - ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA
ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA - 7 kwietnia 2021r.
W dniu 7 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia pod hasłem "Budowanie sprawiedliwszego i zdrowszego świata dla wszystkich". Uczniowie naszej szkoły z tej okazji przygotowali plakaty, prezentacje i filmiki, jak według nich możemy przyczynić się do budowania lepszego świata.PIKNIK KL. III - 17.06.2021
SPOTKANIE Z POLICJANTEM - 24.06.2021